
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 HV320 4TB Slim Black
- Готово до відправки
- Код: AHV320-4TU31-CBK
7 343 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переносити великі масиви даних стало неймовірно просто. Пристрій HV320 товщиною всього 10,7 мм легко поміщається в задній кишені. Передня кришка HV320 має стильне матове покриття, приємне на вигляд і на дотик. У поєднанні з елегантною глянцевою рамкою жорсткий диск виглядає дуже привабливо. HV320 випускається в чорному, білому і синьому кольорі. При падінні або ударах жорсткого диска можуть виникнути помилки і пошкоджені сектори. Модель HV320 оснащена датчиками ударів, які сповіщають користувача про наявність ударів або тряски за допомогою червоної лампочки індикатора. Шифрування на основі алгоритму AES з довжиною ключа 256 біт забезпечує захист даних паролем і зберігає їх від сторонніх очей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 125.7 x 80.5 x 19 мм |
| Тип живлення | USB |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Мoдель | HV320 |
| Тип товару | Зовнішній жорсткий диск |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Сумісність із брендом | Тонкий та надійний, датчик ударів |
| Швидкість обертання | 5400 |
| Внутрішня швидкість передавання даних | 625 |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Ціна: 7 343 ₴




