
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean single port charger set(Micro) 10.5W Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007603584
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean оснащений портом USB-A та йде в комплекті з кабелем MicroUSB для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників.
Максимальна вихідна потужність адаптера становить 10,5 Вт. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику та PC, який не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (75 × 41 × 32 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 10,5 W Вт |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій, кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Зарядка зі знімним кабелем |
- Ціна: 119 ₴





