
Зовнішній акумулятор HOCO J117A Esteem PD20W magnetic power bank(10000mAh) White
- Готово до відправки
- Код: 6942007605830
776 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Отримайте надійний та потужний заряд для вашого гаджета завдяки зовнішньому акумулятору Hoco J117A Esteem PD20W. Забудьте про вимкнені пристрої через розряджений акумулятор. Цей power bank забезпечить ваші гаджети енергією, де б ви не були.
Основні переваги:
- Ємності 10,000 mAh вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник.
- Підтримка технології Power Delivery 20W забезпечує ефективну й швидку зарядку.
- Вбудована система безпеки захищає від перенапруги, перегріву та короткого замикання.
- Сумісний з різними пристроями, включаючи смартфони, планшети та інші гаджети.
- Зручний дизайн для носіння в сумці чи кишені.
- LED-індикатор вказує рівень залишкового заряду пристрою.
- Підтримка технології бездротової зарядки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | MagSafe |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.4 A |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | J117A Esteem |
| Модель Power bank | J117A Esteem |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 1 |
| Особливості | з LED індикатором |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
- Ціна: 776 ₴






