
Етикетки NIIMBOT T50*50-150 Round White For B1/B21/B3S (A2A68351901)
- Готово до відправки
- Код: A2A68351901
237 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Спеціальні стікери-етикетки для ручних принтерів NIIMBOT Round White For B1/B21/B3S з використанням технології якісного термодруку без використання чорнил. Етикетки мають захист від вологи та жиру, не вицвітають, стійкі до розривів, їх легко наклеювати та знімати. На етикетках можна друкувати слова, зображення, штрих-коди, QR-коди тощо.
ЗАСТОСУВАННЯ
Етикетки для принтера Niimbot ( 50 х 50 мм, 150 шт.) застосовують у харчовій промисловості (стікери термінів придатності харчових продуктів, стікери часу виробництва і партій продукції, для маркування заморожених продуктів), для організації роботи в офісі (підписання документів, листів), навчання і творчості, комерційної роздрібної торгівлі (цінники, штрихкоди товарів), побутових потреб (для маркування речей, ліків, косметики) і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIIMBOT |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Технічні характеристики 50 х 50 мм, 150 шт. |
| Колір | white |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | B1/B21/B3S |
| Тип товару | Етикетки |
- Ціна: 237 ₴





