
Відеосвітло Ulanzi Vijim VL360 RGB Led Light (L058GBB2 VL360 RGB)
- Готово до відправки
- Код: L058GBB2
4 018 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulanzi Vijim VL360 RGB Led Light (L058GBB2 VL360 RGB) — професійний RGB-освітлювач. Модель має режим HSI, що дозволяє регулювати відтінок від 0° до 359°, насиченість від 0% до 100%, а також яскравість від 0% до 100%. Індекс кольору становить CRI 94+, який гарантує отримання широкого спектру природних та яскравих кольорів. Усі показники можна відстежувати за допомогою вбудованого дисплея. БЕЗЛІЧ СВІТЛОВИХ ЕФЕКТІВ Освітлювач підтримує 20 світлових ефектів, серед яких можна знайти блискавку, феєрверк, пульсацію, стробоскоп, папараці, спалахи та багато інших. Кожен ефект можна налаштувати, змінюючи його яскравість, частоту та стиль. У комплектацію також входять знімні шторки, що дозволяють регулювати світловий потік. ПРОДУМАНА КОНСТРУКЦІЯ Освітлювач має вбудований акумулятор ємністю 3400 мАг, розрахований на 60 хвилин роботи пристрою за максимальної яскравості. Живити батарею можна через порт Type-C. Заряджання займе близько двох годин. Освітлювач також має вбудовану систему охолодження, яка активується при яскравості понад 50%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 94+ |
| Вага | 850 г г |
| Тип товару | Відеосвітло |
| Ємність батареї | 3400 mAh |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість діодів | 360 |
| Матеріал корпусу | Пластик + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | VL360 RGB Led |
| Модулююче світло | Нейтральне; Тепле; Холодне; RGB |
| Особливості | Вбудований дисплей, активне охолодження |
| Розміри | 554 х 155 х 78 мм |
| Температура кольору | 2500-10000K |
| Тип кріплення | різьба 1/4" |
| Час заряджання | 2 роки |
| Марка | Ulanzi |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 018 ₴










