
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS44A Potential PD20W+QC3.0 charger(EU) White
- Готово до відправки
- Код: 6941991113840
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS44A Potential має два порти: Type-C та USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 20 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD20W, QC3.0, FCP, AFC. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (76,4 × 44 × 29 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 0.6 A, 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V / 9 V / 12 V |
| Кабель | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BAS44A Potential |
| Сила вихідного струму | 5 V / 3 А |
| Тип роз'єму | Type C |
| Швидке заряджання | PD20W+QC3.0 |
| Марка | Borofone |
- Ціна: 166 ₴







