
Смарт-годинник Fendior Z97 mini IP67 Orange
- Готово до відправки
- Код: Z97MINORANGE
685 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Fendior Z97 mini IP67 — новий розумний жіночий годинник з набором силіконових ремінців.
Модель компактна й стильна. Виготовлений корпус годинника з цинкового сплаву, тож він міцний і зносостійкий. 1,52-дюймовий дисплей з матрицею AMOLED гарантує яскраве й якісне зображення.
З’єднання зі смартфоном відбувається за допомогою Bluetooth 5.2. Синхронізація швидка й безперебійна. Також модель підтримує під’єднання до Wi-Fi.
Ємність акумулятора 250 mAh, тому без підзарядки смартгодинник працює тривалий час. Для відновлення заряду можна скористатися як дротовою, так і бездротовою зарядкою.
Захист за стандартом IP68 робить смартгодинник водонепроникним. Його сміливо можна носити на тренування й не знімати під час миття рук.
Модель компактна й стильна. Виготовлений корпус годинника з цинкового сплаву, тож він міцний і зносостійкий. 1,52-дюймовий дисплей з матрицею AMOLED гарантує яскраве й якісне зображення.
З’єднання зі смартфоном відбувається за допомогою Bluetooth 5.2. Синхронізація швидка й безперебійна. Також модель підтримує під’єднання до Wi-Fi.
Ємність акумулятора 250 mAh, тому без підзарядки смартгодинник працює тривалий час. Для відновлення заряду можна скористатися як дротовою, так і бездротовою зарядкою.
Захист за стандартом IP68 робить смартгодинник водонепроникним. Його сміливо можна носити на тренування й не знімати під час миття рук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав + IML |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Z97 mini |
| Тип товару | Смартгодинник |
| Габарити | 73.5 × 31 × 34 см |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Функції | Відстеження серцебиття, прийом вхідних дзвінків, моніторинг сну, секундомір |
| Розмір дисплею | 1.52" |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Спосіб зарядки | дротовий / бездротовий |
- Ціна: 685 ₴







