
Мережевий зарядний пристрій WUW-C197 PD 30W white
- Готово до відправки
- Код: 6972573336678
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій WUW-C197 PD 30W White, оснащений портом типу C, забезпечує максимальну вихідну потужність 30 W для високошвидкісного заряджання телефонів Apple, iPad, ноутбуків та всіх пристроїв USB-C. Заряджання iPhone Xs до 50% всього за 30 хвилин. ШИРОКА СУМІСНІСТЬ Зарядний пристрій PD відмінно працює з iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/XR/XS Max/XS/X/8Plus/8, iPad Pro 12,9/11/iPad Air 3/iPad Mini (2019), MacBook Air- 13 дюймів/MacBook-12 дюймів, Google Pixel 3a XL/3a/3 XL/2 XL/2/XL/Pixel, Nintendo Switch, Samsung Galaxy Note10/S10+/S10/S10e/S9+/S9, LG G8X/G8/G7 /V50/V40/V35/V30/V30s ThinQ та багато іншого. БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА Завдяки вбудованому інтелектуальному чіпу настінний зарядний пристрій WUW-C197 автоматично підлаштовує струм під потреби пристрою. Захист від перевантаження струмом, перенапруги та короткого замикання ефективно захищає ваші пристрої від пошкоджень і забезпечує безпечнішу зарядку протягом ночі. КОМПАКТНИЙ РОЗМІР Легко переносимий, маленький та легкий; широкий діапазон напруги від 100 до 240В робить його придатним для подорожей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W Вт |
| Вхід | 100-240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C197 |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Марка | WUW |
- Ціна: 172 ₴


