
Лампа на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp з вбудованим акумулятором 350 mAh Dark Gray
- Готово до відправки
- Код: DGRAD-0G
474 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Лампа на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp - це міні-лампа з кліпсою та вмонтованим акумулятором, чудове рішення для роботи або читання, оскільки вона займає дуже мало місця та забезпечує дуже гарне освітлення. Лампа на прищіпці з акумулятором Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp оснащена затискачем. Ви можете вибрати, куди його прикріпити - до ноутбука, книги або тумбочки біля ліжка. Гнучкий каркас дозволить вам відрегулювати кут нахилу лампи на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp відповідно до ваших потреб.
Найкраще освітлення для роботи або читання - це денне світло. На жаль, ми не завжди маємо доступ до денного світла, тому нам доводиться використовувати штучне джерело світла у вигляді світлодіодної лампи на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp.
Лед лампа на прищіпці з акумулятором Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp світить м'яким натуральним світлом з температурою 4000К. Даний тип освітлення не напружує очі при читанні або роботі за столом, ноутбуком.
Світлодіодна лампа на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp оснащена сенсорною кнопкою, яка дає змогу регулювати яскравість відповідно до поточних умов і перемикати між трьома режимами яскравості.
Основні переваги:
- Регульований кронштейн.
- Лампа оснащена сучасними світлодіодами з тривалим терміном служби і низьким енергоспоживанням.
- Лампа легко і швидко кріпиться за допомогою затискача.
- Оздоблення лампи просте і гладке. Вона не займає місця на столі.
- У комплект входить кабель USB Micro для підключення лампи.
- 3-ступінчасте регулювання яскравості.
- Час роботи від 5 год до 24 год залежно від обраного режиму.
Гнучка ніжка має силіконову оболонку, яка не схильна до деформації під час вигину. Використовуючи нековзне кріплення, можна легко закріпити гнучку лампу на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp на столі, комп'ютері, ноутбуці, книзі тощо. Кріпильна кліпса (прищіпка) з плаваючою основою надійно захоплює плоскі об'єкти товщиною до 28 мм.
У комплект поставки входить лампа, прищіпка для читання і MicroUSB кабель.
- Бренд: Baseus
- Колір: Сірий
- Матеріал: ABS пластик + PC
- Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
- Упаковка: У коробці
- Комплектація: LED Лампа, Кабель USB - Micro USB
- Тип: Настільна лампа
- Тип лампи: LED
- Джерело світла: світлодіод
- Ємність акумулятора: 350 мАг
- Кольорова температура: 4000K
- Тип управління: Сенсорне
- Особливості: Кріплення на прищіпці
- Робоча температура: -10 ℃ ~ 40 ℃
- Час зарядки: приблизно 2 години
- Час роботи: до 5 годин за яскравого освітлення і до 24 годин за слабкого освітлення
- Розміри: 290*44*30 мм
- Вага: 62 гр
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Вага | 62 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | 3 режими роботи, бездротова |
| Розміри | 290 x 43 x 30 мм |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Comfort Reading Mini Clip Lamp |
| Матеріал рами | Пластик |
| Кабель | MicroUSB |
| Час заряджання | 2 годин |
| Тип джерела світла | вбудований світлодіод (LED) |
| Вид встановлення | кріпиться за стіл |
| Колір світіння | біле / нейтральне / тепле |
| Димерування (регулювання яскравості) | з димеруванням |
- Ціна: 474 ₴










