
Мережевий зарядний пристрій HOCO C97A PD20W+QC3.0 charger White
- Готово до відправки
- Код: 6931474766076
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій HOCO C97A PD20W+QC3.0 charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Модель підтримує PD3.0, QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інші технології швидкого заряджання.Загальна сила струму становить 3 A, потужність – 20 Вт.Корпус пристрою виконаний у класичній формі, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату.Адаптер оснащений одним роз'ємом Type-C і одним портом USB, завдяки чому він здатний заряджати два гаджети одночасно. Розташування роз'ємів зверху в торці вносить додатковий комфорт у щоденну експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 20 W Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал рами | ABS + PC |
| Мoдель | C97A |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Тип роз'єму | Type C |
| Швидке заряджання | PD20W+QC3.0 |
- Ціна: 188 ₴





