Топ

Подушка підголівник Baseus ComfortRide Series Car Cooling Headrest Cluster Black
- Готово до відправки
- Код: C20036402111-00
812 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Охолоджувальна подушка для шиї на підголівник Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest — це ідеальне рішення для тих, хто часто їздить в автомобілі. Вона забезпечує оптимальну підтримку шиї, даючи змогу розслабитися під час поїздки.Використання охолоджувального полімерного гелю і дихаючого матеріалу забезпечує поглинання і розсіювання надлишкового тепла, а також поліпшену вентиляцію.Дорожня подушка Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest також дає змогу комфортно дрімати або відпочивати в сидячому положенні без подальшого болю або скутості в шиї.Подушка виготовлена з піни з ефектом пам'яті. Вона не тільки забезпечує оптимальну підтримку шиї, а й адаптується до індивідуальних форм для індивідуального комфорту.Подушку легко чистити завдяки знімному чохлу. Встановлення на підголівник дуже просте. Не потребує жодних інструментів або зусиль. Завдяки можливості регулювання підходить для 99% моделей автомобілів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Вага | 450 г |
| Тип | Дорожня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | ComfortRide Series Car Cooling Headrest Cluster |
| Тип товару | Подушка |
| Розіміри пристрою | 27,3 х 20 х 11,3 см |
| Ширина | 27.3 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 11.3 мм |
- Ціна: 812 ₴








