
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank 20000mAh 22.5W Black
- Готово до відправки
- Код: PPXJ080001
1 312 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display 22,5W 20000 mAh — незамінна річ в умовах відсутності електроенергії, яка допоможе зарядити телефон, планшет, різні електронні пристрої. Дуже потужна та надійна автономна батарея високої якості з максимальною вихідною потужністю 22,5 Вт забезпечить поповнення заряду пристроїв за мінімальний проміжок часу. Особливості зовнішнього акумулятора Baseus Star-Lord Digital Display 22,5 W 20000 mAh: — Велика ємність акумулятора дозволяє до шести разів повністю зарядити смартфон або інший девайс. — Наявність трьох роз'ємів двох типів — USB-A та Type-C забезпечує сумісність із широким колом пристроїв. — Підтримує різні протоколи швидкої зарядки та працює з потужністю до 22,5 Вт. — Оснащений цифровим дисплеєм, що показує точний рівень заряду акумулятора. — Система надійно захищена від навантаження, глибокого розряду, перегріву чи короткого замикання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 450 г г |
| Тип товару | Зовнішні акумулятори |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Ємність акумулятору | 20000 mAh мА/год |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розмір | 154,8 x 69,4 x 29,5 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 1 312 ₴








