
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CQ3 Motorcycle folding 3-in-1 magnetic wireless fast charger Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007602334
1 080 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зарядний бездротовий пристрій HOCO CQ3 Motorcycle folding 3-in-1 magnetic wireless fast charger Black — це стильний та універсальний пристрій для заряджання мобільних телефонів, навушників та годинників. Інноваційний дизайн і функціональність роблять його відмінним вибором для вашого повсякденного використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Вхід Type-C: 5V/3A, 9V/3A;
− Вихід: мобільний телефон: 5W/7.5W/10W/ 15W (бездротовий вихід Magsafe: 7.5W); навушники: 5W; годинник: 2.5W (сумісно з Apple Watch 1-8, SE/SE2, Ultra);
− Потрібен зарядний пристрій з підтримкою PD/QC;
− Матеріал: пластик ABS + PC + алюмінієвий сплав;
− Розміри: 137 х 68 х 32 мм; Вага: 222 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | CQ3 |
| Тип товару | Бездротовий зарядний пристрій |
| Вхід | 5V/3A; 9V/3A |
- Ціна: 1 080 ₴





