-10% з кодом Hvist10

Смарт автоматичний лоток PETKIT Pura Max 2 Smart Cat Litter Box - Premium (P9902)
- Готово до відправки
- Код: P9902
18 093 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смарт автоматичний лоток PETKIT Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box автоматично прибирає відходи кота й стежить за його здоров’ям. Він оснащений термодатчиком, інфрачервоним датчиком, датчиком ваги, розумним виявленням, дистанційними сповіщеннями та системою захисту від нещасних випадків. ЗРУЧНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ Лоток PETKIT Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box пропонує широкий набір функцій, включаючи програму, яка надає сповіщення в режимі реального часу про активність та вагу тварини. За допомогою фірмового застосунку на смартфоні ви контролюватимете, що відбувається в лотку вашого вихованця. Пристрій виконаний у вигляді куба, який неодмінно впишеться в будь-який куточок вашого дому. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗІ СВОЇМ НАПОВНЮВАЧЕМ PETKIT Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box має кристалічний сітчастий фільтр, який ефективно фільтрує грудки та частинки різних розмірів. Не забруднюючи внутрішні стінки лотка, грудочки під вагою відокремлюються від чистого наповнювача та потрапляють у мішок. 11 ВИСОКОТОЧНИХ ДАТЧИКІВ У PETKIT Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box вбудовані 11 високоточних датчиків, що передають зміни, фіксують рух, стежать за роботою лотка, щоб не злякати вихованця процесом прибирання. Це гарантія абсолютної безпеки вашого улюбленця. НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ 4 ніжки твердо стоятимуть на прямій плоскій поверхні, щоб лоток не хитався впродовж важливого процесу. А автоматична дезодорація зберігає чистоту й свіжість всередині. Вбудований дезодорувальний модуль зі спеціально розробленою рідиною автоматично розпорошує молекули, які видаляють віруси, бактерії та запахи після того, як вихованець скористається лотком. АВТОМАТИЧНЕ ОЧИЩЕННЯ Ця модель фіксує відвідування лотка тваринам та прибирає відходи життєдіяльності у спеціальний одноразовий пакет. Місткості останнього в середньому вистачає на 15 днів, тому обслуговування пристрою буде простим як ніколи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Закритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Білий |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 538 мм |
| Висота | 552 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Pura Max Self-Cleaning |
| Тип товару | Смарт автоматичний лоток |
| Матеріал рами | ABS-пластик |
| Об’єм лотка | 76 л |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
- Ціна: 18 093 ₴




