Топ

Автомобільний пилосос Baseus A5 Handy Vacuum Cleaner (16000pa) Black
- Готово до відправки
- Код: C30459500111-00
3 116 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний пилосос Baseus A5 Handy Vacuum Cleaner забезпечує високу потужність всмоктування, завдяки чому можна прибрати салон всього за кілька хвилин. Крім того, він оснащений HEPA-фільтром, тому гарантує ефективне всмоктування пилу. БЕЗДРОТОВИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ Автомобільний пилосос відрізняється бездротовою роботою і максимальною потужністю 130 Вт. Більше того, його сила всмоктування сягає до 16 000 Па, а це означає, що він ефективно позбудеться бруду. При цьому він працює напрочуд тихо, адже рівень його гучності не перевищує 65 дБ. ІДЕАЛЬНА ЧИСТОТА Пилосос Baseus A5 Handy Vacuum Cleaner — це гарантія чистоти. Він призначений для роздільного всмоктування пилу та повітря, що дозволяє уникнути вторинного забруднення. Цей пристрій використовує HEPA-фільтр, тому ви можете бути впевнені, що він ефективно видаляє з повітря дрібні частинки пилу, лупу домашніх тварин та інші алергени. Мало того, ви можете без проблем мити його під проточною водою за допомогою спеціальної щітки, яка входить до комплекту. АВТОНОМНА РОБОТА ВПРОБОВЖ 35 ХВИЛІН Автомобільний пилосос відрізняється потужним акумулятором на 7500 мАг, що дозволяє прибирати впродовж 35 хвилин. Цього достатньо, щоб ретельно прибрати салон навіть великого автомобіля. Крім того, заряджати пристрій легко за допомогою кабелю USB-C, який входить до комплекту, що значно підвищує зручність використання. Виріб можна легко зарядити в автомобілі або вдома, залежно від ваших потреб. ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ Спорожнення контейнера для пилу надзвичайно просте та гігієнічне — просто натисніть кнопку, щоб відкрити кришку та спорожнити контейнер для сміття, не забруднивши руки. БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИСТРИЙ Ви можете використовувати пилосос для чищення рамок кондиціонерів, підлоги вашого автомобіля і навіть предметів домашнього вжитку, таких як дивани та віконні решітки. Універсальність робить його неоціненним помічником у прибиранні різних приміщень. ГАРАНТОВАНА БЕЗПЕКА Пристрій оснащений подвійною системою AL та інтелектуальним чіпом, що забезпечує тривале та потужне всмоктування, зводячи до мінімуму ризик засмічення. Крім того, A5 захищений від низки потенційних небезпек, таких як коротке замикання, перегрів, перенапруга, перезарядка та перерозрядка. Завдяки цим захисним технологіям ви можете бути впевнені, що пристрій буде працювати ефективно і безпечно протягом тривалого часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 130 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Від акумулятора |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Мoдель | A5 Handy Vacuum Cleaner |
| Тип товару | Автомобільний пилосос |
| Час заряджання, рік | 3.5 рік |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Об'єм контейнера для сміття | 70 мл |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип прибирання | Сухе |
| Розіміри пристрою | 329 х 75 х 57 мм |
| Час роботи, хв | до 30 хв |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Робочий тиск | 16000 Па |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип фільтра | НЕРА |
- Ціна: 3 116 ₴










