
Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank 20000mAh Black
- Готово до відправки
- Код: 6974316282723
2 074 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор ACEFAST M4 PD67W power bank забезпечує швидку зарядку практично будь-якого пристрою: смартфона, планшета, навушників, годинника тощо. А велика ємність акумулятора дає можливість користуватися пауербанком тривалий час без підзарядок.
НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ
ACEFAST M4 PD67W power bank сертифікований за міжнародними стандартами CE, FCC, ROHS, ECA та Air Transport UN38.3. Тому можна бути впевненим, що він повністю безпечний. Крім того, корпус пристрою зроблено з вогнестійкого полікарбонату, що гарантує довговічність і зносостійкість приладу.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬong>
<br>Акумулятор має ємність 20000 mAh. Батарея повністю не розрядиться навіть після того, як ви зарядите смартфон, планшет, навушники, приставку і годинник. В акумуляторі використовуються індивідуальні комірки, які на 80 % зберігають свою працездатність після 300 циклів використання.
ШВИДКА ТА ПОТУЖНА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність ACEFAST M4 PD67W power bank — 67 Вт. Також пристрій підтримує більшість сучасних стандартів швидкої зарядки. Тепер на підзарядку гаджетів вам доведеться витрачати набагато менше часу.
ЗРУЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ
На корпусі знаходиться світлодіодний дисплей, на якому відображається рівень заряду портативного акумулятора. Жодних ризиків, що пристрій розрядиться в найбільш невідповідний момент. А в комплекті до акумулятора йде кабель Type-C 100 Вт.
НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ
ACEFAST M4 PD67W power bank сертифікований за міжнародними стандартами CE, FCC, ROHS, ECA та Air Transport UN38.3. Тому можна бути впевненим, що він повністю безпечний. Крім того, корпус пристрою зроблено з вогнестійкого полікарбонату, що гарантує довговічність і зносостійкість приладу.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬong>
<br>Акумулятор має ємність 20000 mAh. Батарея повністю не розрядиться навіть після того, як ви зарядите смартфон, планшет, навушники, приставку і годинник. В акумуляторі використовуються індивідуальні комірки, які на 80 % зберігають свою працездатність після 300 циклів використання.
ШВИДКА ТА ПОТУЖНА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність ACEFAST M4 PD67W power bank — 67 Вт. Також пристрій підтримує більшість сучасних стандартів швидкої зарядки. Тепер на підзарядку гаджетів вам доведеться витрачати набагато менше часу.
ЗРУЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ
На корпусі знаходиться світлодіодний дисплей, на якому відображається рівень заряду портативного акумулятора. Жодних ризиків, що пристрій розрядиться в найбільш невідповідний момент. А в комплекті до акумулятора йде кабель Type-C 100 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 67 |
| Індикація | С дисплеем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | __LED-дисплей |
| Марка | ACEFAST |
| Тип призначення | Повербанк |
| Розміри | 115 x 68.2 x 33 мм |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | M4 PD67W power bank |
| Тип товару | Зовнішній акумулятор |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Кабель | Type-C/Type-C (100W) |
| Загальна потужність | 67 W |
| Вихідний роз’єм 2 | Type-C |
| Тип батареї | літій-іонна полімерна |
| Ємність батареї | 20000 мАг |
- Ціна: 2 074 ₴








