
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand(With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04)
- Готово до відправки
- Код: 2665
866 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand(With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04) — це двосегментний штатив-тримач, призначений для встановлення на штанги або штативи діаметром від 18 до 28 мм. Він кріпиться за допомогою затискача, а фіксує його гвинт. Це забезпечує стабільність і надійність аксесуара. ЛЕГКИЙ І ЗНОСОСТІЙКИЙ Штатив виготовлений з алюмінію. Матеріал легкий і міцний, але водночас здатен витримати навантаження до 1 кг. ДВІ СЕКЦІЇ Кронштейн складається з двох секцій, з'єднаних між собою кульковим підшипником. Це дозволяє вільно маневрувати й швидко налаштовувати встановлене на ньому обладнання. Довжина першої секції складає 25 см, а другої — 34 см. УНІВЕРСАЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ На кінці кронштейна є невелика кульова головка з універсальним різьбленням 1/4''. На штатив можна встановлювати тримачі для телефонів, світлодіодні ліхтарі, мікрофони та невеликі компактні або бездзеркальні камери. ШИРОКИЙ СПЕКТР ЗАСТОСУВАННЯ Ulanzi Vijim Desktop Flexible Arm/Light Stand(With Clip/Two Stages) (UV-2665 LS04) ідеально підходить для зйомок, прямих етерів у YouTube або Tiktok, запису кулінарних демонстрацій, конференцій тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г г |
| Тип товару | Штатив-тримач |
| Висота | перша секція — 25 см, друга секція — 34 см мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові характеристики | може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, к |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мoдель | Vijim Desktop Flexible Arm |
| Особливості | кульова головка з різьбою 1,4"; витримує навантаження до 1 кг; 2-секційний |
| Сумісність | зі штативами й штангами від 18 до 28 мм |
| Тип кріплення | різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
| Марка | Ulanzi |
- Ціна: 866 ₴








