
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ25 Journey PD38W(1C1A) car charger Transparent Black
- Готово до відправки
- Код: 6941991106965
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BOROFONE BZ25 — це автомобільний зарядний пристрій, який стане незамінним помічником для будь-якого водія. Він оснащений портами USB Type-C та USB Type-A. Це дозволяє заряджати одночасно смартфон та навігатор або інші автоаксесуари.Завдяки підтримці технології PD38W та QC3.0 девайс може заряджати гаджети набагато швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.Модель має багаторівневу систему захисту, яка гарантує безпечну зарядку ваших. Виготовлений пристрій з вогнетривкого полікарбонату та алюмінієвого сплаву. Це гарантує зносостійкість аксесуара.BOROFONE BZ25 має компактний розмір і легку вагу, що робить його зручним для використання в будь-якому автомобілі. Стильний і сучасний дизайн чудово доповнить інтер'єр вашого автомобіля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Автомобільний зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 38 W Вт |
| Вихідний струм | 12-24V |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BZ25 Journey |
| Розіміри пристрою | 63 х 27 мм |
| Тип роз'єму | Type C |
| Швидке заряджання | PD38W+QC3.0 |
- Ціна: 139 ₴









