-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка BOROFONE BR27 Dear sports BT speaker Dark Green
- Готово до відправки
- Код: 6974443388473
386 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка Borofone BR27 Dear sports BT speaker Dark Green ─ це ідеальне поєднання звуку, ергономічності і ціни. Бездротове з'єднання Bluetooth забезпечує мобільність користування під час прослуховування музики. Корпус аксесуара виконаний в практичній та стильній круглій формі, виготовлений з приємного на дотик пластика з елементами текстилю в зоні динаміків. Компактні розміри пристрою і невелика петелька дозволяють з легкістю брати його з собою на прогулянку або в похід, прикріпивши колонку, наприклад, на сумці або поясі. Модель має акумулятор ємністю 500 mAh для комфортної і тривалої експлуатації, використання в режимі відтворення можливе до 5 годин. Аксесуар оснащений кнопками регулювання гучності, управління відтворенням і вимиканням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | _500 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth,USB,TF,FM,TWS |
| Габарити | 97 x 97 x 47 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BR27 |
| Потужність електродвигуна | 5 Вт |
| Радіус дії | до 10 м |
| Колір | Dark Green |
| Час заряджання | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора | 5 років |
- Ціна: 386 ₴



