
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W+QC3.0 charger Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007609944
235 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зарядний пристрій HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W+QC3.0 charger Black — це зарядка для телефону, планшета та портативних пристроїв.
Пристрій забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти працездатність акумулятора та заряджання за мінімальний час. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність роз'ємів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде питань, потужність HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W + QC3.0 Charger Black складає 30Вт. Разом із вихідною силою струму це забезпечує максимально ефективну зарядку пристрою.
Пристрій HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W+QC3.0 charger Black — це зарядка з 1 USB-A і 1 USB-C портами, підключити кабель і розпочати процес заряду можна за декілька рухів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | CS23A |
| Тип роз'єму | Type C |
| Швидке заряджання | PD30W+QC3.0 |
- Ціна: 235 ₴









