
Мережевий зарядний пристрій HOCO C81A Asombroso single port charger 10.5W White
- Готово до відправки
- Код: 6931474727930
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Бренд Hoco — це один із провідних виробників аксесуарів для мобільних пристроїв у всьому світі, товари якого знаходять свого покупця у будь-якому магазині.
Багаторівнева система захисту аксесуара дозволить уникнути негативних наслідків від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Сила струму складає 2,1 А. Модель виконана в сучасному дизайні, має невеликі розміри та вагу.
Деталі корпусу виготовлені з міцного, вогнетривкого полікарбонату, що забезпечує додаткову безпеку та робить тактильні відчуття власника аксесуара дуже приємними.
Адаптер оснащений одним USB-входом, для зручності використання виробник розмістив його у торці пристрою.
Універсальний USB-порт сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-які гаджети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид | Адаптер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 г |
| Вхід | 100-240 V, 0.4 A, 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V/2.1 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал рами | PC |
| Мoдель | C81A |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
- Ціна: 124 ₴





