
Мережевий подовжувач HOCO AC14A Rico 5-position socket(PD30W/1C3A) Black
- Готово до відправки
- Код: 6942007607179
641 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO AC14A Rico 5-position socket(PD30W/1C3A) Black — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно. У подовжувача 5 розеток із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту. ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ Високоякісна кнопка вимкнення зі срібними контактами витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°. ДОВГИЙ КАБЕЛЬ Провід подовжувача HOCO AC14A має довжину 1,5 метра. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Мережевий подовжувач |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вихідна напруга (output) | 250 V |
| Довжина кабелю | 1.5 |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | PC |
| Мoдель | AC14A |
| Розміри | 270 x 81 x 30 мм |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5 x EU / Type-C / 3 х USB-A |
- Ціна: 641 ₴





