
Зовнішній акумулятор HOCO J102A Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) White
- Готово до відправки
- Код: 6931474783639
679 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO J102A Cool figure стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з глянсовою накладкою LED-дисплея і приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і зроблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Точнісінько визначити рівень його заряду у відсотках допоможе LED-дисплей, який активується за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу під’єднати смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Підтримка технологій QC, FCP, AFC і PD дозволяють заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
Закруглені грані у поєднанні з глянсовою накладкою LED-дисплея і приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і зроблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Точнісінько визначити рівень його заряду у відсотках допоможе LED-дисплей, який активується за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу під’єднати смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Підтримка технологій QC, FCP, AFC і PD дозволяють заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Роз'єми | micro USB |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 418 г г |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Матеріал рами | ABS + PC |
| Мoдель | J102A Cool figure |
| Модель Power bank | J102A Cool figure |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | __LED-дисплей |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розмір | 149 х 71 х 28 мм |
| Розміри | 149 х 71 х 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Колір | white |
| Марка | Hoco |
| Ємність батареї | 20000 мАг |
- Ціна: 679 ₴



