
Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W EU Blue
- Готово до відправки
- Код: CCSUP-B03
397 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BASEUS Super Si Quick Charger CCSUP-B03 є швидким зарядним пристроєм з одним USB Type-C портом, що забезпечує швидке заповнення акумулятора ваших пристроїв. Адаптер виготовлений з міцного ABS-пластику, стійкого до займання та впливу високої температури, а його внутрішня система безпеки протистоїть коротким замиканням та стрибкам напруги. Зарядка має досить зручну форму та невеликі розміри, завдяки чому ви завжди можете взяти її з собою у подорож чи відрядження. Швидкість заряджання в 3 рази вище, ніж у стандартного адаптера. Швидка зарядка до 50% лише за 30 хвилин без ризику перегріву, короткого замикання або пошкодження акумулятора. Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger має високу потужність 20 Вт, а це в свою чергу робить заряд безпечним і швидким. Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger дозволяє заряджати різні гаджети. Також пристрій є компактним і його досить легко переносити, взявши з собою і поклавши в маленьку кишеню, адже він не займе багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 20 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 12 V |
| Довжина кабелю | _UU-019134 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Сила вихідного струму | 1.67 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 397 ₴







