
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA57A Easy Speed single port PD20W charger White
- Готово до відправки
- Код: 6931474745538
154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BOROFONE BA57A Vast power мережевий зарядний пристрій. 1. Вихід: 5V / 2.1A. 2. Вилка EU. 3. Вогнестійкий матеріал PC, міцний. 4. Розміри зарядного пристрою: 75 * 43 * 25 мм. Вага: 48 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 20 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BA57A Easy Speed |
| Сила вихідного струму | 1.67 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 154 ₴


