
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black
- Готово до відправки
- Код: 6974316282662
491 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black — це мережевий зарядний пристрій виконаний за технологією GaN-зарядок. Він має вихідну потужність 30 Вт та підтримку стандарту PD, завдяки чому впорається із зарядкою вашого ґаджета вдвічі швидше звичайного МЗП. GaN-зарядки мають на 10-15% нижчі показники втрати енергії ніж класичні кремнієві зарядки. До того ж вони мають вищий діапазон робочої температури, що запобігає перегріванню. Це робить ACEFAST A77 mini PD30W GaN USB-C charger Black не лише потужною, а й безпечною. Завдяки високій потужності зарядний пристрій підходить не лише для заряджання смартфонів і планшетів, а й для ноутбуків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W Вт |
| Вхід | 100–240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | A77 mini |
| Тип роз'єму | Type C |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
- Ціна: 491 ₴




