
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W fully compatible power bank with cable(20000mAh) Gray
- Готово до відправки
- Код: 6931474788962
902 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W має вражаючу ємність 20000mAh. Він допоможе зберегти заряд смартфона, планшета, навушників, смарт-годинника та інших портативних гаджетів. Завдяки компактним розмірам його зручно брати з собою в подорожі або відрядження.Пауербанк оснащений двома USB-портами: Type-A та Type-C. Окрім цього, акумулятор має вбудовані кабелі Type-C та Lightning. Одночасно можна заряджати до чотирьох пристроїв.Він підтримує різні технології швидкої зарядки, включно з Power Delivery, Quick Charge 3.0, FCP, AFC, SCP. Портативні гаджети заряджатимуться в два рази швидше, ніж від звичайного пауербанка.За допомогою LED-дисплея можна зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Вбудовані технології захисту від короткого замикання та перегрівів, що гарантує безпечну зарядку пристроїв. HOCO J104A Discovery edition 22.5W виготовлений з вогнетривких матеріалів, таких як ABS+PC, що також робить його надійним та безпечним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 436 г г |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C, вбудований кабель Type-C, вбудований кабель Lightning |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Кабель | Type-C, Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | J104A Discovery edition |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розмір | 146 х 67 х 29 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
- Ціна: 902 ₴








