
Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking power bank(10000mAh) Black
- Готово до відправки
- Код: 6931474783561
361 ₴
- +380 (95) 349-00-25
HOCO J100 High-ranking — це легкий, тонкий зовнішній акумулятор, розроблений для комфортного заряджання гаджетів. Модель реалізована в стильному, мінімалістичному дизайні, вирізняється надійною збіркою та тривалим терміном служби.
ЗРУЧНИЙ І КОМПАКТНИЙ
Розміри пристрою можна порівняти з розмірами більшості моделей сучасних смартфонів. Його зручно носити з собою навіть у кишені та легко тримати в одній руці разом з телефоном. Корпус виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату, що гарантує безпеку та захист внутрішніх компонентів при падіннях.
ЄМНІСТЬ 10 000 mAh
Літій-полімерний акумулятор відрізняється високою енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking має номінальну місткість 10000mAh. Цього вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник. Контролювати рівень заряду акумулятора допоможуть LED-індикатори.
ЗАРЯДЖАЄ ДВА ПРИСТРОЇ ОДНОЧАСНО
Пристрій оснащений парою USB-портів для заряджання гаджетів. Одночасно можна підзарядити смартфон і бездротові навушники. Безпека та стабільність процесу заряджання забезпечується багаторівневою системою захисту й запатентованою технологією Intelligent Balance. У комплект до повербанка входить кабель micro-USB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Роз'єми | micro USB |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | з LED індикатором |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Марка | Hoco |
| Розміри | 136 х 68 х 15 мм |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | J100 High-ranking |
| Тип товару | Пауербанк |
| Модель Power bank | J100 High-ranking |
| Розмір | 136 х 68 х 15 мм |
| Матеріал рами | ABS + PC |
| Загальна потужність | 10.5 W |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Способ зарядки | дротове |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Ємність батареї | 10000 мАг |
- Ціна: 361 ₴




