-5% з кодом КОЛОНКИ

Портативна колонка HOCO HC11 Bora sports BT speaker Blue
- Готово до відправки
- Код: 6931474762085
382 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco HC11 Bora sports — портативна бездротова колонка з вбудованим ліхтариком.Основні характеристики:- відтворює музику до 2 годин без підзарядки; - підтримка відтворення через Bluetooth, FM, TF, AUX, USB; - версія Bluetooth: 5.0; - вбудований ліхтарик; - ємність акумулятора: 1200 мАг; - динаміки: 45 мм, 5 Вт; - заряджається за 2 години.Hoco HC11 Bora sports відтворює музику з будь-якого пристрою, підключеного через Bluetooth або аудіокабель, а також з USB-носіїв і карт пам'яті. Також ви зможете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM.Колонка оснащена вбудованим ліхтариком, особливо зручним під час відпочинку у нічний час, за містом або на природі. Вбудований акумулятор ємністю 1200 мАг забезпечує до 2 годин роботи без підзарядки. Шнурок робить виріб зручним для транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Габарити | 181 x 65 x 65 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мoдель | HC11 Bora sports BT speaker |
| Потужність електродвигуна | 5 Вт |
| Радіус дії | до 12 м |
| Колір | Синій |
| Час заряджання | 2 роки |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
- Ціна: 382 ₴



