Подарунок

Автомобільний пилосос Usams US-ZB253 Mini Handheld Vacuum Cleaner LEJ Series White
- Готово до відправки
- Код: XCQZB25301
961 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 214 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автомобільний пилосос Usams US-ZB253 Mini Handheld Vacuum Cleaner LEJ Series White»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Usams US-ZB253 Mini Handheld Vacuum Cleaner LEJ Series White ─ мініатюрний автомобільний пилосос. Інтерфейс зарядки ─ USB Type C, кабель додається в комплекті з аксессуаром.Також разом з пилососом є дві насадки, які розширюють можливості пристрою.
Пристрій виконаний з сучасного полікарбонату і термопластика ABS, що, в свою чергу, забезпечує надійність і довговічність пилососа. Підтримує високу потужність, завдяки чому допоможе очистити всі забруднені важкодоступні зазори автомобіля: якісно очищає дрібні елементи, пил в зазорах кнопок, кутах.
Компактний пилосос створений, щоб усувати невеликі за об’ємом забруднення Пилозбірник має невеликий обсяг – 52 мл, тому ідеально підходить, щоб зібрати розсипані крихти, сигаретний попіл, шерсть тварин, легко очищає як гладкі, так і пористі поверхні.
Мініатюрний розмір дозволяє возити пристрій в автомобілі, він поміщається в кишені дверей салону або в бардачок. Зарядка пристрою відбувається за 3 год, час безперервної роботи становить 15 хв, завдяки чому є можливість подбати про чистоту салону авто в будь-який час, тримаючи його в одній руці.
Пристрій виконаний з сучасного полікарбонату і термопластика ABS, що, в свою чергу, забезпечує надійність і довговічність пилососа. Підтримує високу потужність, завдяки чому допоможе очистити всі забруднені важкодоступні зазори автомобіля: якісно очищає дрібні елементи, пил в зазорах кнопок, кутах.
Компактний пилосос створений, щоб усувати невеликі за об’ємом забруднення Пилозбірник має невеликий обсяг – 52 мл, тому ідеально підходить, щоб зібрати розсипані крихти, сигаретний попіл, шерсть тварин, легко очищає як гладкі, так і пористі поверхні.
Мініатюрний розмір дозволяє возити пристрій в автомобілі, він поміщається в кишені дверей салону або в бардачок. Зарядка пристрою відбувається за 3 год, час безперервної роботи становить 15 хв, завдяки чому є можливість подбати про чистоту салону авто в будь-який час, тримаючи його в одній руці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Вага | 0.36 кг г |
| Тип товару | Автомобільний пилосос |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Мoдель | US-ZB253 |
| Потужність електродвигуна | 65 W |
| Об'єм контейнера для сміття | 52 мл |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Призначення | Прибирання в автомобілі |
| Робочий тиск | 5500 Па |
| Розміри | 218.8 × 156 × 60 мм |
| Рівень шуму роботи-пилососи | _80 дБ |
| Тип прибирання | Сухе |
| Час заряджання | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Марка | Usams |
- Ціна: 961 ₴






