
Настільна стрічкова шліфувальна машина 450 ВТ Bass Polska 4825
- Готово до відправки
- Код: 4825
4 799 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна стрічкова шліфмашина 450 Вт Bass Polska 4825
Настільна стрічкова шліфмашина Bass Polska 4825 призначена для обробки м'яких металів і деревини. Оснащена шліфувальним диском і стрічкою, а міцний металевий корпус забезпечує довговічність пристрою.
Особливості:
- Комбінована система шліфування: стрічкова та дискова
- Міцна металева конструкція
- Можливість роботи у вертикальному та горизонтальному положенні
- Регульований кут шліфувальної поверхні до 45°
- Швидка заміна шліфувального круга завдяки системі кріплення на липучці
Характеристики:
- Напруга: 230 В ~ 50 Гц
- Потужність: 450 Вт
- Швидкість обертання без навантаження: 1450 об/хв (диск), 282 об/хв (стрічка)
- Діаметр шліфувального диска: 150 мм
- Розмір шліфувальної стрічки: 914 × 100 мм
- Розмір робочого столу: 190 × 125 мм
- Вага: 13.15 кг
Комплектація
- Настільна стрічкова шліфмашина 450 Вт
- Шліфувальний диск 150 мм
- Шліфувальна стрічка 914 × 100 мм
- Регульований робочий стіл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Вага | 13.15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 100 мм |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Bass Polska |
| Гарантія | 12 мес. |
- Ціна: 4 799 ₴










