
Акумуляторний пістолет для фарбування 800 мл, без акумулятора PAINT GUN Bass Polska 4544
- Готово до відправки
- Код: 4544
1 480 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пістолет для фарбування 800 мл без акумулятора Bass Polska 4544
Акумуляторний пістолет для фарбування Bass Polska 4544 призначений для розпилення фарби на різні поверхні. Відзначається зручністю використання, високою продуктивністю та можливістю регулювання потоку фарби. Працює з акумуляторами 24 В (придбаються окремо).
Особливості:
- i>Акумуляторний фарбопульт без дротів для зручності роботи
- Об’єм бачка 800 мл для тривалого фарбування
- Регульована ширина розпилення
- Три рівні регулювання подачі фарби
- Швидке очищення завдяки знімній головці
Характеристики:
- Напруга: 24 В
- Потужність: 120 Вт <li>Об’єм бачка: 800 мл
- Діаметр сопел: 1.8 мм, 2.5 мм
- Швидкість обертання двигуна: 30000 об/хв
- Вага: 1.8 кг
- Сумісні акумулятори: 2.2 Ач BP-5837, 3 Ач BP-5838, 4 Ач BP-5840
- Сумісний зарядний пристрій: 24V BP-5840
Комплектація
- Акумуляторний фарбопульт
- Пластиковий бачок для фарби
- Контейнер для вимірювання в’язкості
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Bass Polska |
- Ціна: 1 480 ₴


