
Зовнішній акумулятор HOCO J170A Starlight 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(20000mAh) Metal Gray
- Готово к отправке
- Код: 6942007672702
779 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Power Bank HOCO J170A Starlight 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(20000mAh) Metal Gray є повністю високотехнологічним зовнішнім акумулятором, в якому лаконічно об'єднані передові технології швидкої зарядки і велика ємність. Він відрізняється винятковою надійністю та приваблює оригінальним дизайном зі стильними технічними особливостями.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ HOCO J170А:
− Вишуканий дизайн з матовою поверхнею та стильними деталями.
− Компактні розміри (107 × 69 × 28 мм) та невелика вага (320 г) — зручно лежить у руці і не займе багато місця у сумці чи рюкзаку.
− Якісні електронні компоненти та надійний корпус із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Енергоефективний літій-полімерний акумулятор ємністю 20000mAh.
− LED-дисплей для контролю рівня заряду та механічна кнопка для активації.
− 2 вихідні роз'єми USB-С та роз'єм USB-A.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18W.
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W.
− Максимальна потужність на виході роз'єму USB-A: 22.5W.
− Підтримка швидкої зарядки за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC через роз'єм Type-C та QC3.0, FCP, AFC, SCP через роз'єм USB-A.
− Загальна максимальна потужність на виході: 15W (5V/3A).
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, перезаряду, перерозряду, стрибків напруги та короткого замикання.
Повербанк HOCO J170А відрізняється збалансованим поєднанням технологічності, ергономіки та візуальної естетики, відповідаючи вимогам динамічного ритму життя.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 320 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh мА/год |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Модель Power bank | J170А |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 107 × 69 × 28 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Metal Gray |
- Цена: 779 ₴







