
Бездротова мікрофонна система BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Type-C) Black
- Готово к отправке
- Код: 6941991126512
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Type-C) Black — це набір із двох бездротових петличних мікрофонів електретного типу та ресивера для їхнього з'єднання зі смартфонами та планшетами.
Цей аксесуар стане чудовим вибором для зручного й ефективного запису якісного звуку та справжнім помічником для звичайних користувачів і професіоналів: блогерів, журналістів, творців контенту, відеографів.
Мікрофони та ресивер реалізовані в схожому, практичному дизайні з використанням якісних матеріалів і надійних електронних компонентів. Завдяки компактним розмірам, невеликій вазі та затискачу-прищіпці мікрофон може легко кріпитися на одязі в найзручнішому місці, не заважатиме та не відволікатиме увагу.
Якісний запис звуку без спотворень і сторонніх шумів навіть на відкритому повітрі забезпечується вітрозахисною голівкою. Записується звук з частотою 20Hz–20000Hz і чутливістю -40dBFS.
Кожен з мікрофонів оснащений акумулятором ємністю 60mAh. Час їхньої безперервної роботи становить близько 4-5 годин.
Ресивер забезпечує стабільне бездротове з'єднання на частоті 2.4GHz та приймає аудіосигнал з мінімальною затримкою. Роз'єм Type-C дає змогу під'єднати його до смартфона або планшета з відповідним інтерфейсом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Type-C |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Вес | 18 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50 mAh |
| Комплект поставки | 2 мікрофони; ресивер |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Мoдель | BFK16A |
| Особенности | Шумопоглинання ENC |
| Радиус действия | до 15 м |
| Розміри | 63 × 25 × 28 мм |
| Тип | Мікрофонна система |
| Цвет | Black |
- Цена: Цену уточняйте









