
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White
- Готово к отправке
- Код: 6941991125294
127 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White — аксесуар для мобільних пристроїв та планшетів. Призначений для зарядки гаджетів від мережі змінного струму. В комплект входить кабель з роз'ємами USB-A – Micro довжиною 1 м.
Пристрій оснащений трьома портами (два типу USB-A і один USB-C). Це дозволяє заряджати одночасно три пристрої, що зручно для великої родини, власника кількох гаджетів і під час подорожі. Обидва роз'єми USB підтримують заряджання потужністю 12W, а USB-C — 15W.
Завдяки вбудованій 6-рівневій системі захисту ваші гаджети захищені від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки.
Зарядний пристрій виконаний у білому кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 3 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 г г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 15 W Вт |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB-A/Micro-USB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS |
| Мoдель | BA105A |
| Цвет | white |
- Цена: 127 ₴









