
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger (EU) White
- Готово к отправке
- Код: 6941991125317
123 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A з виходами Type-C + USB-A та технологіями QC і PD дозволяє швидко заряджати гаджети.
BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger (EU) White дозволяє заряджати відразу два гаджети. Потужність Type-C виходу становить 20W, а USB-A ─18W, завдяки чому пристрій може підтримувати більшість протоколів швидкого заряджання пристроїв.
Даний мережевий зарядний пристрій рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції QC (Quick Charge) або PD (Power Delivery). Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій BOROFONE BA106A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
− від перевантаження по силі струму;
− перезарядження, перегріву;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замикань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS |
| Мoдель | BA106A |
| Цвет | white |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Цена: 123 ₴









