
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black
- Готово к отправке
- Код: 6941991126628
95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black ─ це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Якісний блок зарядки необхідний для безпечного заряджання гаджетів та щоб не пошкоджувати їхні акумулятори. В даному випадку є ідеальне співвідношення параметрів сили струму (2.1А) і напруги (5V), що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів. Крім того, радує наявність двох портів USB та висока якість ABS-пластику, з якого створено адаптер.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить використання зарядного пристрою безпечним.
ОСОБЛИВОСТІ:
− ABS ─ міцний та довговічний матеріал;
− має два роз'єми USB;
− максимальна сила струму: 2.1А;
− максимальна напруга: 5V;
− заряджання двох пристроїв одночасно;
− захист від перевантаження по струму та перенапруги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 38 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS |
| Мoдель | BAS81A |
| Цвет | Black |
- Цена: 95 ₴




