
Електросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3 kg
- Готово к отправке
- Код: KCP34GG1E11
21 202 ₴
- +380 (95) 349-00-25
NIU KQi 100P Gray— це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.
ПОТУЖНИЙ ДВИГУН
Підвищене прискорення та крутний момент допомагають вам не відставати від інших та долати підйоми до 15%. Контролер NIU FOC робить двигун дуже ефективним, тому ви отримуєте потужну та тиху їзду.
ВІД МІСТА ДО БЕЗДОРОЖНЬОГО РУХУ
Завдяки 36-міліметровій двотактній підвісці KQi 100P пропонує чудову амортизацію для різноманітної місцевості. Чи то кам'янисті стежки, бруковані вулиці чи позашляхові доріжки, KQi 100P забезпечує комфортну та контрольовану їзду.
РОЗУМНИЙ ДОДАТОК NIU
Залишайтеся на зв'язку та контролюйте ситуацію за допомогою розумного застосунку NIU.
ПЕРЕДНЄ БАРАБАННЕ ГАЛЬМО + РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
Удосконалена гальмівна система KQi 100P забезпечує надзвичайно чутливе гальмування навіть на найкрутіших спусках.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NIU |
| Вес | 17.3 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 5.2 Ah |
| Амортизация | Передня подвійна підвіска |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тормоз | Спереду: барабанні гальма. Позаду: электронні гальма |
| Гарантийный срок | Обмежена гарантія 12 міс. міс |
| Диаметр колес | 254 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество колес | 2 |
| Ландшафт | Асфальт |
| Максимальна дальність пробігу, км | 29 км |
| Максимальная мощность | 600 W |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Максимальная нагрузка | 120 |
| Максимальний кут підйому | 15° |
| Материал | Алюминий |
| Мoдель | KQi 100P |
| Необхідний час для повного заряду | 5 – 6 год |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
| Номинальная мощность | 300 W |
| Особенности | LED-дисплей |
| Призначено для статі | Унісекс |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1229 × 1154 × 542 |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 505 × 1154 × 542 |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Расположение двигателя | Заднє мотор-колесо |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сиденье | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Температура використання | Від −10 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від 0 до +40 °C |
| Тип аккумулятора | літій-іонний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Цвет | Gray |
| Шини | Пневматичні шини |
- Цена: 21 202 ₴





