
Бездротові навушники BOROFONE BW90 True wireless stereo headset White
- Готово к отправке
- Код: 6941991123207
341 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам навушники BOROFONE BW90 True wireless stereo headset White.
TWS-навушники з мікрофоном ідеально підходять для телефону. Гарнітура цікава для всіх, підійде для більшості завдань: відтворення мультимедійного контенту або голосових повідомлень і багато іншого.
Для з'єднання з джерелом звуку передбачено інтерфейс Bluetooth 5.4.
Для чистого та насиченого звучання навушники оснащені якісними динаміками. ТВС-гарнітура без шумозаглушення, динамічна, акустичне оформлення напіввідкритого типу.
Змінити гучність, змінити пісню в плеєрі або відповісти на дзвінок дозволяє сенсорне керування.
Велика ємність батареї 300mAh на великий термін забезпечить ваші аксесуари електроенергією. Така АКБ гарантує до 5 повних зарядів навушникам без додаткових джерел енергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Вес | 60 г г |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кейс; кабель Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель навушників | BW90 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радиус действия | до 10 м |
| Розміри | 60.6 × 45.2 × 21.7 мм |
| Цвет | white |
| Час роботи, год | 4 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 341 ₴










