
Мультипіч (аерогриль) Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L White EU
- Готово до відправки
- Код: BHR7358EU
4 561 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Xiaomi Smart Air Fryer 6.5 L — це універсальний кухонний прилад, який поєднує в собі елегантність та функціональність. Він дозволяє готувати улюблені страви з мінімальною кількістю олії, зберігаючи при цьому їх поживні властивості та смак. Завдяки інтуїтивно зрозумілій сенсорній панелі управління та можливості підключення до смартфону, приготування їжі стає простіше та зручніше. Ергономічний дизайн та простота в очищенні роблять його ідеальним доповненням до сучасної кухні.
НАГРІВ НА 360°
Модернізований повітропровід покращує циркуляцію повітря і розподіл повітряних потоків, направляючи гаряче повітря безпосередньо в кошик для смаження, рівномірно нагріваючи її без необхідності перевертання страви, що готується.
ФУНКЦІЯ ЗНЕЖИРЕННЯ
Надлишок жиру та олії можна відфільтрувати за допомогою функції знежирення, ефективність якої досягає 196%. Навіть у режимі грилю з функцією знежирення кількість жиру та олії можна зменшити до 88,3%.
АВТОМАТИЧНИЙ РЕЖИМ ПІДІГРІВУ
Після приготування страви аерогриль автоматично перетворюється на 30-хвилинний режим підігріву.
ТЕМПЕРАТУРНИЙ КОНТРОЛЬ
Вбудована технологія інтелектуального контролю температури NTC з високою точністю контролює температуру в процесі приготування, щоб уникнути обсмугування та недосмажування. Мінімальна температура 40°C дозволяє підтримувати постійну температуру розморожування, ферментації або сушіння фруктів. Максимальна температура 220 ° C дозволяє смажити, фритюрити та випікати.
УПРАВЛІННЯ
За допомогою програми Mi Home можна запланувати приготування страв на 24 години попереду, можна отримати більше 100 рецептів, можна встановлювати таймер та багато іншого.
ОБСЯГ ЧАШІ 6,5 Л
Завдяки збільшеному об'єму чаші в аерогрилі можна легко засмажити цілу курку.
РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТА ЧАСУ
Інтелектуальний сенсорний дисплей дозволяє легко регулювати режим приготування та температуру, а також встановлювати час за допомогою обертання або торкання.
ЛЕГКИЙ ВИБІР РЕЖИМІВ ПРИГОТУВАННЯ
12 встановлених режимів з простим і зручним керуванням запускають процес готування лише одним натисканням. Також можна використовувати ручний режим.
ДВОШАРОВЕ АНТИПРИГАРНЕ ПОКРИТТЯ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ PTFE
Антипригарне покриття харчового класу зносостійке та легко очищається одним ополіскуванням, що економить час та полегшує догляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Об`єм | 6.5 л |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю живлення | 1 м |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Мoдель | Smart Air Fryer |
| Особливості | Керування через додаток на смартфоні |
| Потужність | 1800 W Вт |
| Режими | 12 програм |
| Розміри | 389×207×317 мм |
| Температурні режими | Від 40 до 220 °C |
| Тип живлення | Від мережі |
| Колір | white |
- Ціна: 4 561 ₴






