
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black
- Готово до відправки
- Код: 6941991126468
672 ₴
- +380 (95) 349-00-25
BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 29 мм, вага: 400 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятору | 20000 mAh мА/год |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Модель Power bank | BJ86 |
| Особливості | З ліхтарем |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 143 × 67.5 × 29 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 672 ₴








