
Зовнішній акумулятор ACEFAST M29-20000 22.5W fast charging power bank with cable Black
- Готово до відправки
- Код: 6974316285991
785 ₴
- +380 (95) 349-00-25
Зовнішній акумулятор ACEFAST M29-20000 22.5W fast charging power bank with cable Black — компактний портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду та підтримкою стандарту PD+QC3.0 — тобто швидкої зарядки. Має два вхідні/вихідні порти USB-C та вихідний порт USB-А з підтримкою потужності до 22,5 Вт. В комплект входить кабель з роз'ємами Type-C.
Завдяки високій потужності дозволить витратити вдвічі менше часу на зарядку смартфона з підтримкою стандарту PD/QC 3.0. А це дуже корисне доповнення, якщо ви подорожуєте чи знаходитесь поза домом і час для вас реально важливий.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Є компактним та зручним у використанні. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Повербанк ACEFAST M29 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе мінімум місця у вашій сумці чи рюкзаку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 319 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятору | 20000 mAh мА/год |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал корпусу | PC |
| Модель Power bank | M29 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 107.1 × 68.7 × 27.7 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 785 ₴








