
Зовнішній акумулятор Baseus Free2Pull Power Bank with Retractable Cable 20000mAh 65W Lunar gray
- Готово до відправки
- Код: P10073700843-00
3 250 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятору | 20000 mAh мА/год |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | P10073700843-00 |
| Потужність | 65 W Вт |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 3 250 ₴


