
Смарт-годинник WIWU Smart Watch SW06 Black
- Готово к отправке
- Код: 6977703656701
1 176 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартгодинник WiWU SW06 — ідеальне поєднання стилю, функціональності та відстеження фізичної форми. Завдяки яскравому 1,72-дюймовому HD TFT-дисплею, безперебійним Bluetooth-дзвінкам та повному набору інструментів для моніторингу здоров'я, ви будете постійно залишатися на зв'язку та слідкувати за своїм здоров’ям — будь-коли та будь-де.
ОСОБЛИВОСТІ
− 1,72-дюймовий HD-дисплей.
− Bluetooth-дзвінки на одному чипі.
− Голосовий помічник.
− Спортивний пульсометр.
− Спортивні режими.
− AOD-дисплей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WIWU |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Вес | 49 г г |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Застосунок | Da Fit |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Цинковий сплав + пластик + силікон |
| Мoдель | SW06 |
| Розмір дисплею | 1.72" |
| Розміри | 39.32 × 40.8 × 11 мм |
| Спосіб зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Вологозахист IP68, здійснення дзвінків, оповіщення про повідомлення, моніторинг здоров'я |
| Цвет | Black |
| Время работы | до 15 днів година |
- Цена: 1 176 ₴








