
Смарт-годинник WIWU Smart Watch SW06 Silver
- Готово до відправки
- Код: 6977703656718
1 089 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартгодинник WiWU SW06 — ідеальне поєднання стилю, функціональності та відстеження фізичної форми. Завдяки яскравому 1,72-дюймовому HD TFT-дисплею, безперебійним Bluetooth-дзвінкам та повному набору інструментів для моніторингу здоров'я, ви будете постійно залишатися на зв'язку та слідкувати за своїм здоров’ям — будь-коли та будь-де.
ОСОБЛИВОСТІ
− 1,72-дюймовий HD-дисплей.
− Bluetooth-дзвінки на одному чипі.
− Голосовий помічник.
− Спортивний пульсометр.
− Спортивні режими.
− AOD-дисплей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 49 г г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Застосунок | Da Fit |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Цинковий сплав + пластик + силікон |
| Мoдель | SW06 |
| Розмір дисплею | 1.72" |
| Розміри | 39.32 × 40.8 × 11 мм |
| Спосіб зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Функції | Вологозахист IP68, здійснення дзвінків, оповіщення про повідомлення, моніторинг здоров'я |
| Колір | Silver |
| Час роботи | до 15 днів година |
- Ціна: 1 089 ₴








