
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ82 Dawn magnetic power bank(5000mAh) Black
- Готово к отправке
- Код: 6941991124792
454 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній акумулятор Borofone BJ82 — компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 5000 мАг.Зарядний пристрій практично в використанні. Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню. Його зручно брати з собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКАГоловна особливість цього повербанка — бездротова зарядка на 5W. Це робить повербанк універсальним і зручним рішенням для зарядки гаджетів без використання кабелів. Пристрій завжди готове до використання. Наприклад, щоб почати заряджати телефон за допомогою бездротової зарядки, достатньо прикласти до нього портативний акумулятор. Магнітне кріплення спрощує процес зарядки, роблячи його швидким і ефективним.ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИКорпус батареї виготовлений з вогнестійкого пластику. LED-індикатор на корпусі відображає рівень заряду батареї.Повербанк компактний і легкий, що робить його зручним для транспортування. Має захист від перезарядки, короткого замикання і перегріву.ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:− бездротова зарядка;
− дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої — через USB і бездротовим способом;
− компактні розміри і невелика вага;
− оснащений захистом від короткого замикання і перегріву;
− індикатор заряду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 140 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; бездротовий |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Модель Power bank | BJ82 |
| Особенности | бездротова зарядка MagSafe |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 100 × 64 × 16 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 454 ₴








