Новинка

Зовнішній акумулятор WUW Y158 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black
- Готово к отправке
- Код: Y158
629 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
WUW Y158 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 10 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y158 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.У повербанк WUW Y158 вбудовано:— кабель USB-C;
— кабель Lightning.Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.Power bank WUW Y158 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного й вогнестійкого пластику. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Материал корпуса | Пластик |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Y158 |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 107.6 × 69.4 × 16.2 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 629 ₴


