
Бездротові навушники BOROFONE BW94 True wireless stereo headset White
- Готово к отправке
- Код: 6941991123245
308 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам навушники BOROFONE BW94 True wireless stereo headset White.TWS-навушники з мікрофоном ідеально підходять для телефону. Гарнітура цікава для всіх, підійде для більшості завдань: відтворення мультимедійного контенту або голосових повідомлень і багато іншого.
Для з'єднання з джерелом звуку передбачено інтерфейс Bluetooth 5.4.Для чистого та насиченого звучання навушники оснащені якісними динаміками. ТВС-гарнітура без шумозаглушення, динамічні, акустичне оформлення напіввідкритого типу.Змінити гучність, змінити пісню в плеєрі або відповісти на дзвінок дозволяє сенсорне керування.
Велика ємність батареї 300mAh на великий термін забезпечить ваші аксесуари електроенергією. Така АКБ гарантує до 5 повних зарядів навушникам без додаткових джерел енергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Вес | 43 г г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель навушників | BW94 |
| Радиус действия | до 10 м |
| Розміри | 53.8 × 44.3 × 21.5 мм |
| Цвет | white |
| Час роботи, год | 4 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 308 ₴










