Новинка

Бездротові накладні навушники ACEFAST H12 hybrid ANC, Black
- Готово к отправке
- Код: 6974316285724
975 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротові навушники ACEFAST H12 hybrid active noise cancelling wireless headset Black забезпечують до −48 дБ ANC — ефективну нейтралізацію фонових шумів для максимального звукового занурення.ЯСКРАВЕ І ПРОФЕСІЙНЕ ЗВУЧАННЯ40 мм Hi‑Fi драйвери забезпечують деталізований і насичений звук у частотному діапазоні 20 Гц–20 кГц.СТАБІЛЬНЕ БЕЗДРОТОВЕ З’ЄДНАННЯПідтримка Bluetooth 5.4 і кодеків SBC / AAC гарантують мінімальну затримку та надійне з’єднання до 10 м.ДОВГА АВТОНОМНІСТЬДо 80 годин відтворення при вимкненому ANC або до 45 годин із активним шумопоглинанням. До 24 годин у режимі розмови. Повна зарядка — 3 години через USB‑C.КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬРегульоване оголів’я, поворотні чашки на 90° з memory foam і штучною шкірою забезпечують комфорт навіть при багатогодинному прослуховуванні. Маса — 200 г.ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯЧотири кнопки дозволяють регулювати гучність, перемикати треки та відповідати на дзвінки без складних комбінацій.HD МІКРОФОН ДЛЯ ЯСНИХ РОЗМОВВбудований мікрофон високої чіткості забезпечує якісний звук у розмовах і відео-дзвінках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид наушников | Накладные |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Вес | 200 г г |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кабель; чохол |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PU |
| Модель навушників | H12 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Особенности | Три режими шумопоглинання; ігровий режим з низькою затримкою |
| Радиус действия | до 10 м |
| Розміри | 193 × 162 × 82 мм |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи, год | 80 год (ANC вимкнено), 65 год (ANC ввімкнено) |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 975 ₴





