
Дитячий смарт-годинник HOCO Y105 children phone watch Blue
- Готово к отправке
- Код: 6942007658645
594 ₴
+380 (96) 013-82-24
- +380 (95) 349-00-25
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ: GSM-ЗВОНКИ І GPS-МОНІТОРИНГ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ
Дитячий смарт-годинник HOCO Y105 children phone watch дозволяє дитині телефонувати, залишати голосові повідомлення і перебувати під наглядом батьків через LBS, тож ви завжди знаєте, де вона.ЯСКРАВИЙ ТА ЗРУЧНИЙ 1,44″ TFT-ЕКРАН
Чітке й сенсорне керування, доповнене фізичними кнопками, робить годинник максимально комфортним навіть для маленьких рук.ВСТАНОВЛЕНА ФРОНТАЛЬНА КАМЕРА
Знімки та голосовий чат у реальному часі дозволяють дитині вільно спілкуватися з рідними, навіть на відстані.РОДИТЕЛЬСЬКИЙ КОНТРОЛЬ І GEO-СПОВІЩЕННЯ
Функція трекингу LBS, калькулятор, будильник і захист під час уроків — все для безпеки і зручності користування.ЛЕГКИЙ ТА СТІЙКИЙ КОРПУС (400 mAh АКУМУЛЯТОР)
Корпус з ABS та силіконовим ремінцем комфортно носяться щодня, а акумулятор забезпечує надійну автономність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Вес | 41.6 г г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Мoдель | Y105 |
| Розмір дисплею | 1.44" |
| Розміри | 52 × 41 × 15 мм |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | Від мережі |
| Функции | Послуги на основі геолокації (LBS), відправлення та отримання голосових повідомлень Micro Chat, зйомка фотографій |
| Цвет | Blue |
| Время работы | 1 – 2 дні година |
- Цена: 594 ₴





